Interaktywne gry

Sterowanie robotem czy łazikiem marsjańskim, symulacja dokowania do stacji kosmicznej? Architektoniczne puzzle? Interaktywne gry edukacyjne nie tylko na ekranie komputera – to dla nas żaden problem! Stworzyliśmy kilkadziesiąt gier edukacyjnych dla najważniejszych instytucji kultury i centrów nauki w Polsce.

Czasami warto popatrzeć na świat oczyma dziecka. Obudzić w sobie jego pasję do odkrywania i uwolnić wyobraźnię. Powstają wtedy zachwycające formą i angażujące treścią przestrzenie, do których bardziej pasuje określenie plac zabaw niż ekspozycja.  Dziś wizyta w muzeum, galerii czy centrum nauki nie musi być nudna. Dzięki interaktywnym grom można z powodzeniem połączyć naukę z zabawą i zdobywaniem nowych umiejętności oraz doświadczeń.

Tworzymy wciągające gry edukacyjne dostosowane do tematyki przestrzeni ekspozycyjnej dedykowane różnym grupom wiekowym — od najmłodszych po całkiem dorosłych odbiorców. Procesem projektowym zajmujemy się od postaw, zaczynając od wyboru rozwiązań, ustalenia zasad i poziomu trudności kolejnych zadań oraz czekających na użytkownika nagród, przez przygotowanie projektów graficznych po testy i finalne wdrożenie aplikacji.

Nasze propozycje opieramy o znajomość mechaniki gier i procesów grywalizacji. Wiemy, że za prawdziwym zaangażowaniem użytkownika kryje się przyjemność z gry i satyfakcja płynąca ze stawiania czoła kolejnym wyzwaniom. Każda gra musi mieć swój cel i jasne zasady, w przypadku gier edukacyjnych jest to nauka poprzez rozrywkę.

Tworzymy interaktywne gry::

  • dedykowane na urządzenia mobilne
  • dedykowane na ekrany dotykowe
  • internetowe
  • tworzone z wykorzystaniem elektoniki i mechatroniki

 

Przykłady