Design & Consulting

Nowe technologie to nasza pasja. Wiemy o nich prawie wszystko i co ważne lubimy się tą wiedzą dzielić. W ramach consultingu wprowadzamy w świat technologii nie tylko od strony praktycznej, ale także teoretycznej. Nie musisz być specjalistą od multimediów, zostaw to nam!

Jesteśmy najdłużej działającą na polskim rynku firmą specjalizująca się w kompleksowym tworzeniu ekspozycji muzealnych. Od 2009 roku zaprojektowaliśmy kilkanaście multimedialnych wystaw i stworzyliśmy kilka interaktywnych showroomów dla największych polskich i międzynarodowych marek. Przez ostatnie lata zdobyliśmy doświadczenie w pracy na każdym etapie inwestycji. Mamy za sobą setki stworzonych od podstaw aplikacji multimedialnych i mobilnych, dziesiątki zrealizowanych filmów dokumentalnych i animacji oraz kilka spektakularnych widowisk typu mapping.

Jeśli zastanawiasz się nad stworzeniem multimedialnej wystawy, efektownej sali konferencyjnej czy centrum obsługi klienta, ale nie wiesz od czego zacząć, napisz do nas! Pomożemy wybrać odpowiedni sprzęt i oświetlenie. Doradzimy, jak zadbać o oprawę wizualną przedsięwzięcia. Podpowiemy sprawdzone rozwiązania.

Przykłady