Aplikacje mobilne

W 2016 roku globalna liczba użytkowników smartfonów przekroczy 2 miliardy, a od 2018 roku aż ⅓ konsumentów na całym świecie będzie ich używać. Użytkownicy urządzeń mobilnych spędzają średnio 3 godziny 15 minut dziennie używając aplikacji. Dlaczego tego nie wykorzystać?

Kompleksowo tworzymy aplikacje mobilne spersonalizowane pod kątem konkretnych potrzeb. Zajmujemy się budową aplikacji od podstaw, zaczynając od wyboru rozwiązań i funkcjonalności, przez przygotowanie spójnych z wizerunkiem klienta projektów graficznych layoutu po fazy testów i finalne wdrożenie oraz publikację w marketach.

Stworzyliśmy aplikacje mobilne w formie multimedialnych przewodników na smartfony i tablety dla kilku czołowych instytucji kultury.  Z naszymi aplikacjami można zwiedzać m.in. krakowską Cricotekę, Centrum Poznawcze przy Hali Stulecia we Wrocławiu, Energetyczne Centrum Nauki w Kielcach a już niedługo także Centrum Konserwacji Statków w Tczewie – nowy oddział Nardowego Muzeum Morskiego. Dzięki aplikacjom wizyta w muzeum czy galerii staje się fascynującą przygodą pełną odkrywanych samodzielnie ciekawostek i nowych wrażeń.

Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych na najpopularniejsze platformy mobilne:

  • Android,
  • iOS (iPhone, iPad)
  • Windows Phone

Tworzymy zaawansowane aplikacje z modułem Rozszerzonej rzeczywistości (AR).

Przykłady